Radio Alfa

Radio Alfa Faza alfa


#1 2009-05-01 19:26:03

Rezo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 6
Punktów :   

Podanie - Rezo

Wiek: 13 (po mutacji)
Imię: Michał
Nick: Rezo
GG: 8519612
Doświadczenie w graniu w radiu: kilka miesięcy w radiu Ex-Machina, stała audycja, duża ilość słuchaczy, bez skarg. Do potwierdzenia przez całą byłą ekipę, włączając Ogóra.
Rodzaj preferowanej muzyki: pop i lżejsze odmiany rocka, z silnymi naleciałościami większości innych gatunków, od metalu, przez rap i reggae, po niektóre odmiany house. NIE puszczam techno, disco-polo i co bardziej agresywnych i wulgarnych odmian rapu.
Coś o sobie: Uczeń I klasy gimnazjum, o bardzo dużej ilości wolnego czasu, silnie zainteresowany grafiką komputerową. Czytelnik literatury fantasy, oddany gracz sieciowy. Fan kilku seriali, w tym komedii medycznej House M.D. i serialu fantastyczno-sensacyjnego The Dead Zone.
Dlaczego akurat ja: Grałem już, w dodatku z dość dobrymi wynikami, w innym radiu internetowym, o czym poświadczyć może Ogór, który zresztą sam mnie w to wciągął. Lubię nieco lżejszą w odbiorze, melodyjną muzykę, mam spory zbiór tego typu utworów, cały czas dynamicznie zwiększany, a widzę, że tego typu muzyki tu brakuje. I żeby nie było, pisząc "pop", nie mam na myśli Dody, tak samo jak pisząc "rap" nie mam na myśli czegoś takiego.
Tak, wiem, granie w radiu "od 16 lat", przeczytałem to. Tak czy inaczej, wybór należy do was.

Ostatnio edytowany przez Rezo (2009-05-01 19:34:00)

Offline

 

#2 2009-05-01 20:41:59

Wilkus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie - Rezo

i mogę sam to tez potwierdzić przyjęty bez zastanowienie ogór  ty to nie masz nic do gadania zamykam temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl